,

Dnes jsme se podívali na divadlo Zvířátka a loupežníci a opravdu jsme se moc nasmáli. O tanec a zpěv také nebyla nouze. Nakonec si děti mohly vyzkoušet loutky a pak přišlo loučení s našimi kamarády z MC Oáza, DS V trávě a DS Štastná cestička, kterým tímto děkujeme za účast. A samozřejmě moc děkujeme divadlu Kubko za perfektní zábavu.

Karnevalové radovánky, krásné masky i vynikající dobroty – takový byl letošní karneval, který si děti společně s námí užily.

Dnes k nám do školky zavítal Ježíšek a nechal dětem pod stromečkem spoustu dárků. Na besídce jsme si zazpívali koledy, ochutnali vánoční cukroví a užili si krásné předvánoční dopoledne. Všem přejeme Šťastné a Veselé Vánoce plné lásky a pohody.

Divadlo O Perníkové chaloupce je za námi a jako vždy to byla zábavná podívaná! Zazpívali jsme si koledy, zatancovali si a dokonce jsme si mohli vyzkoušet vodit loutky. Na divadlo se přišli podívat i kamarádi z MC Oaza, DS V trávě a DS Šťastná cestička. Mockrát děkujeme dovadlu Kubko a těšíme se na další představení.

Dnes jsme ozdobili krásný stromeček 🎄 na náměstí. Počasí bylo vydařené a dětem se zdobení moc líbilo. Řekli jsme si básničky, zazpívali koledy a pak hurá zpět do školky.

I letos jsme ozdobili babičkám a dědečkům v Domově pro seniory stromeček, který jim bude dělat radost celý vánoční čas. Přišli za námi i Mikuláš, Čert a Anděl a za básničku, kterou jim děti odrecitovaly dostaly sladkou nadílku.

Hračičkové se zúčastnili Knoflíkového trhu a teta Romča s dcerou Julinkou prodávali spoustu dobrot i krásných výrobků. Všem děkujeme za podporu 🙂

Dnes jsme se podívali na krasné divadlo o Barborce, která pekla cukroví. 🍪🥜Děti si to náramně užily a ikdyž se některé bály čertíka,nakonec zjistily, že je s ním velká legrace.😈😍Děkujeme DS Šťastná Cestička za pozvání a už se těšíme jak Vám ho v prosinci oplatíme.Samozřejmě si to také rádi užijeme i s Mateřské centrum OÁZA a V trávě

Rozloučili jsme se s dětmi, které odešli do státních školek. Připravili jsme pro ně veselé čelenky, spoustu dobrot i dárečků a také dětské šampaňské na přípitek. Také jsme si na památku udělali krásná tetování a společnou fotku. Už teď se nám moc stýská a přejeme jim mnoho úspěchů a radosti do dalších let🌷❤️

Dnes jsme si udělali, trochu předčasně, krásný dětský den❤️🤩😍

Mockrát děkujeme Kubku za úžasné dinosauří hry🦕🦖 a opravdu zábavnou pohádku o Bajajovi, která nás doslova vtáhla do děje👌😁

Moc rádi jsme zase viděli naše kamarady z MC Oazy a DS V trávě na které se budeme těšit zase příště.

Chceme i popřát všem dětem ať si užijí svůj sváteční den a jsou skutečně šťastné a spokojené ❤️🌷🥹

Zápis pro další školní rok už je v plném proudu a zbývá několik volných míst. Zavolejte a domluvte si prohlídku. Budeme se těšit na Vás i vaše děti.

Je za námi další divadlo tentokrát Perníková Chaloupka, kterou jsme si náramně užili🥳😜 Společně s námi se bavily i děti z MC oáza a skupinky V trávě. Mockrát děkujeme Kubku za skvělou zábavu pro děti i pro nás dospělé😍😉 Doufáme, že se brzy zase sejdeme u další pohádky👍🏼

Huraaaaa byl tu karneval🥳🤩🥸

Děti si užily hezké dopoledne plné tance, skotačení a dobrot🍎🍊

Příjemné prožití Vánočních svátků a šťastný nový rok přejí Hračičkové🎆🎄☃️

Za krásně ozdobený stromeček 🎄jsme od Mikuláše, čerta a anděla dostali sladkou nadílku. Děti řekly básničky, zazpívali písničku a čertík si nikoho neodnesl.👿👹👼🏻Děkujeme Domovu pro seniory za příjemné dopoledne a přejeme Veselé Vánoce ☃️🎄💜

Letos jsme opět ozdobili stromeček na náměstí. Děti si to užily, mají z něj radost a dokonce nám pomáhaly vyrobit krásné ozdobičky. Doufáme, že se stromek bude líbit i Vám! Přejeme Veselé Vánoce!

Foto: Libor Kálmán

Dětské oslavy! Každé dítě, které k nám chodí může oslavit narozeniny se svými kamarády. Dort, dáreček a tanec prostě nesmí chybět.

DĚTSKÝ DEN

Dnes jsme s dětmi ze skupiny V trávě a MC Oáza oslavili svátek všech dětí pirátským divadélkem, zajímavými hrami a soutěžemi. Samozřejmě nechyběly i pirátské diplomy, medaile a mlsky. Děkujeme všem za parádní spolupráci a těšíme se na další akce.

Mockrát děkujeme divadélku Kubko za úžasnou podívanou a skvělou zábavu s Africkou pohádkou. 🤩☀️🦓🐅🐒🦒Připojily se k nám i dětičky ze skupinky V trávě a Mateřské centrum OÁZA ,kterým se pohádka doufám líbila tolik jako nám. I počasí vyšlo parádně a svítilo celou dobu slunńčko☀️ Už teď se těšíme na další společné akce. ❤️

🌸Je tu jaro a s ním zápis do dětského kolektivu Hračičkové. 🌸Několik našich dětiček odchází do státní školky a tak se nám uvolní pár míst. Neváhejte nás do konce května kontaktovat a domluvte si prohlídku 🌹Budeme se těšit🌻Tel: 775642406

DNES TU MÁME VELKÝ BÁL, HURÁÁÁÁ JE TU KARNEVAL! Úžasné divadélko o zvířátkách a loupežnících jsme si užili společně s dětskou skupinkou V trávě. Kromě divadla jsme měli balónkovou párty a přehlídku kostýmů. Zkrátka radostné dopoledne.

Konec roku 2021 jsme s dětmi zakončili vánoční besídkou a krásným loutkovým divadélkem. Děti byly skutečně nadšené nejen z divadélka, ale i z dárečků, které jim tu nechal Ježíšek. Přejeme Vám Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2022.

Mikulášská nadílka se nám nevyhnula ani letos👹 Přišel i Čert s andělíčkem a za pěknou básničku děti dostaly něco na zub🤗. Pro Domov pro seniory pod Skalkou jsme ozdobili stromeček, namalovali vánoční přáníčka a doufáme, že všem udělají radost.Přejeme babičkám, dědečkům i všem úžasným zaměstnancům hodně zdraví, lásky a pohody.

Dnes jsme se rozloučili s dětmi, které odchází do státní školky. Nechyběly soutěže, tancování, dárečky i mlsání. Všem přejeme mnoho štěstí nejen v nové školce, ale do celého života. Už ted’nám moc chybíte!

Také děkujeme ročičům za úžasnou spolupráci po celý rok a také za dárečky, které jsme dostali.

Objevujeme krásy Mníšku pod Brdy. Vypravili jsme se na výlet na zámek a do podzámčí. Vyprávěli jsme si pohádku o princezně a učili se poznávat rostlinky v okolí. Už se těšíme na další výlet. Přejeme všem krásné léto!

Všem přejeme krásný a šťastný dětský den plný radosti a sluníčka!

Dětské oslavy a Workshopy

Nejen že dětem z našeho kolektivu uspořádáme oslavu v den jeho narozenin, ale naše prostory si můžete nově pronajmout pro svou vlastní oslavu. Veškeré naše vybavení je Vám plně k dispozici. Je možné zde uspořádat i workshopy všecho druhu. Pro více informací zavolejte tetě Jolaně na telefonní číslo 775 642 406.

Jaro už se blíží a děti z Hračičků vyrobily tulipánky pro babičky a dědečky z Domova seniory pod Skalkou. Přejeme žádné starosti a mnoho radostí.

Svatý Valentýn není český svátek. Je spojován s Amerikou, ale kořeny má i v Evropě. Někdo ho neslaví, někdo naopak ano. My jsme PRO! Jakýkoliv svátek, který slaví lásku, rodinné hodnoty, toleranci, radost a štěstí stojí za to. Přejeme tedy všem maminkám, tatinkům, prarodičům i přátelům krásného Valentýna! A pro rodiče vyrobily děti tyto krásné věnečky.


Hračičkové spolupracují s Domovem Pro seniory Pod skalkou. V krásném obdobím Vánoc jsme seniorům ozdobili stromeček, vyrobili adventní kalendář a namalovali vánoční přáníčka. Jsme moc rádi, že jsme dědečkům a babičkám mohli v této složité době mohli udělat radost.

Měli jsme možnost zapojit se do 10. ročníku sbírky Krabice od bot a jsme rádi, že jsme mohli udělat radost dětem, které to nejvíce potřebují. 🙂 Mockrát děkujeme všem, kteří se zapojili s námi. Dárečky, které jsme ve školce vybrali už putují za dětmi do dětských a azylových domovů či terénních služeb. Přejeme Veselé Vánoce!