Dnes jsme se rozloučili s dětmi, které odchází do státní školky. Nechyběly soutěže, tancování, dárečky i mlsání. Všem přejeme mnoho štěstí nejen v nové školce, ale do celého života. Už ted’nám moc chybíte!

Také děkujeme ročičům za úžasnou spolupráci po celý rok a také za dárečky, které jsme dostali.

Objevujeme krásy Mníšku pod Brdy. Vypravili jsme se na výlet na zámek a do podzámčí. Vyprávěli jsme si pohádku o princezně a učili se poznávat rostlinky v okolí. Už se těšíme na další výlet. Přejeme všem krásné léto!

Všem přejeme krásný a šťastný dětský den plný radosti a sluníčka!

Dětské oslavy a Workshopy

Nejen že dětem z našeho kolektivu uspořádáme oslavu v den jeho narozenin, ale naše prostory si můžete nově pronajmout pro svou vlastní oslavu. Veškeré naše vybavení je Vám plně k dispozici. Je možné zde uspořádat i workshopy všecho druhu. Pro více informací zavolejte tetě Jolaně na telefonní číslo 775 642 406.

Jaro už se blíží a děti z Hračičků vyrobily tulipánky pro babičky a dědečky z Domova seniory pod Skalkou. Přejeme žádné starosti a mnoho radostí.

Svatý Valentýn není český svátek. Je spojován s Amerikou, ale kořeny má i v Evropě. Někdo ho neslaví, někdo naopak ano. My jsme PRO! Jakýkoliv svátek, který slaví lásku, rodinné hodnoty, toleranci, radost a štěstí stojí za to. Přejeme tedy všem maminkám, tatinkům, prarodičům i přátelům krásného Valentýna! A pro rodiče vyrobily děti tyto krásné věnečky.


Hračičkové spolupracují s Domovem Pro seniory Pod skalkou. V krásném obdobím Vánoc jsme seniorům ozdobili stromeček, vyrobili adventní kalendář a namalovali vánoční přáníčka. Jsme moc rádi, že jsme dědečkům a babičkám mohli v této složité době mohli udělat radost.

Měli jsme možnost zapojit se do 10. ročníku sbírky Krabice od bot a jsme rádi, že jsme mohli udělat radost dětem, které to nejvíce potřebují. 🙂 Mockrát děkujeme všem, kteří se zapojili s námi. Dárečky, které jsme ve školce vybrali už putují za dětmi do dětských a azylových domovů či terénních služeb. Přejeme Veselé Vánoce!