,

Ráda bych všem rodičům a jejich dětem doporučila Hračičky. Hlavním tahákem jsou laskavé, milé, všímavé a chápavé „tety“ Jolana, Zuzka a Romča. Tety se dětem neuvěřitelně věnují, vymýšlejí a připravují pro ně různorodé aktivity, zábavu, tvoření a tématický program podle ročního období. Kolikrát nad rámec ve svém volném čase. Dostatek prostoru je také věnovaný spontánní hře, při které si děti přirozeně osahávají první kamarádské vztahy. Náramně využité je prima hřiště, které je šikovně hned vedle školky. Se všemi tetami se dá jednoduše domluvit, vzhledem k menšímu kolektivu je prostor na řešení potřeb dětí a rodičů individuálně a pokud je to jenom trochu možné, rády vyjdou vstříc. Prostředí skupinky je rodinné a přívětivé, avšak děti mají pravidla a řád, který s pomocí tet dodržují. Děkujeme ještě jednou celému týmu Hračiček za péči o dceru a pomoc při úplně prvních krůčcích k osamostatňování.

PAVLÍNA MOORE 2022/2023

Vašima rukama prošly postupně všechny naše tři děti, které jste s úsměvem a porozuměním dokázali provést prvními krůčky v životě bez maminky a tatínka a umožnili poznávat první kamarády. Děkujeme i za to , že nejste jen hlídací tety, ale že jste naše děti dokázali rozvíjet a učit pravidlům a nám rodičům vyšli vždy vstříc s každou pitominou, co jsme potřebovali. Přejeme at‘ máte další kopu spokojených a usměvavých dětí a rodičů.

ZDENEK VYSKOČIL 2022/2023

Hračičkové jsou naše srdeční záležitost. Syn měl možnost sem docházet rok a vždy přicházel ze skupinky nadšený. Nikdy nebyl problém se na čemkoliv domluvit a vždy nám bylo vyhověno. Pokud sháníte otevřenou náruč pro vaše dítě, určitě zvolte tyto naše oblíbené hlídací tety. Děti zde mají plno různých aktivit a super zázemí. Už teď nám Hračičkové chybí. Děkujeme!

Tereza jandová. 2021/2022

Školku ,,Hračičkové,, mohu jen doporučit. Syn, který byl zvyklý jen na máminu sukni zde byl šťastný a spokojený. Našel si tu kamárady, ale hlavně vlídnou náruč hodných tet, které si získaly jeho důvěru. Zvládli spolu všechny situace bez jakéhokoli problému. Domluva se školkou byla velice profesionální, upřímná a příjemná. Bylo to pro nás ,,rodinné,, zázemí.

Katka Papoušková Kratochvílová. 2021/2022

Velmi hezká přístupná školka v blízkosti centra Mníšku p. B. Z naší strany velká spokojenost s přístupem všech tří paní učitelek. Velmi pestré vnitřní i venkovní programy pro děti. Dobrá komunikace s paními učitelkami, včetně informovanosti o dění ve školce.

Martina Pivovarová

Dceři se u Hračičků moc líbí a nám se zase líbí ochota a vstřícnost tet, kreativní a motivující prostředí. Tety rozvíjí tvůrčí činnost dětí. Dcera se vždy těší na každý další den a naopak ze školky odchází s pláčem, že se jí nechce odejít a to je pro nás nejvíce, že je v dobrých rukou.

Eva Večerková

Když jsem potřebovala pomoci a umístit dítě ve školce, vyšla mi tato skupina vychovatelek maximálně vstříc. A jsem s jejich péčí o dítě velmi spokojená. Mám ráda jednoduchý racionální ale přesto citlivý přístup k dětem a právě toto jsem zde našla. Výborná komunikace s dětmi i rodiči. Naprostá spokojenost.

Hana Kotoučová

Kolektiv Hračičkové je naše srdeční záležitost. Pro mě jako mámu jsou při výběru školky nejdůležitější dvě věci. Za prvé aby tam dcera chodila ráda a těšila se na každý den strávený se svými kamarády a za druhé, abych já jako rodič mohla být zcela v klidu a věděla, že je o dceru dobře postaráno. A to Hračičkove splňují zejména díky úžasným tetám, které svou práci dělají naplno a srdcem. Naši spokojenost potvrzuje i to, že ač jsme měli možnost již využívat státní školku, zůstali jsme věrni naší osvědčené, milé malé dětské skupině, a rozhodně jsme nelitovali.

Irena Baťková

Hračičkové jsou místem bezpečí, pohody a paradních aktivit, kde se děti opravdu vyřádí. Hračičkové si umí hrát, ale také pomahají děti pěkně vychovat. Tato dětská skupina je skvělá pro všechny, kteří hledají pro své děti zázemí se zkušenými chůvami,které jsou maminkami zaroveň, které dokažou naplnit dětský den jak pevným řádem a chytrým stylem výchovy, tak i širokou škálou užasných aktivit. Děti jsou zde šťastné a dělají veliké pokroky. Do této dětské skupiny dávám své děti s pocitem klidu a vyzvedavám je s radostí, protože je vidím veselé a večer pořádně unavené z nových zazitku 😉

Helena Kubcová

Děkuji moc tetám z Hračičkové, že si Otíka vzaly na týden do péče, když byla zavřená státní škola. Staraly se o něj jako o vlastního. Byla jsem nadšená, když jsem viděla jak lehce zapadl do kolektivu i když je starší než ostatní děti.

Kristýna Vávrová

O dětské skupině Hračičkové mohu říct jen to nejlepší – malá skupina, individuální přístup, milé tety, krásné a domácí prostředí. Mé dítě je ve skupině spokojené a já jsem naprosto klidná, že ho nechávám ve školce. Mohu jedině doporučit, rozhodně bych neměnila.

Tereza Šilhavá